Loading...
en

User blogs

Jenifa Kiki

hello i am 29 year old i am honest woman full of love and understanding of ones conditions. i am here to pull out cute man for marriage . i need a husband please i do know majority here are just scammers since that is what i have met since i signed up....

Jenifa Kiki Nov 14, 21:57 · Rate: 4 · Comments: 9
Jenny mi
She is 12 weeks old, very playful, outgoing, and extremely cute! She is AKC registered, and up to date on all vaccines and worming. She will come with a health guarantee. The father is a teacup Yorkie 3 1/2 pounds. Mother is 5 pounds. The puppy full grown and will range around 4 to 5 lbs, according to the growth chart, She love people so much especially kids and will be the number one attraction in your family, love to give kisses and sit on your lap and very playful.Anxiously awaiting to be your new pet companion. Contact anytime for more info about this baby
Jenny mi Nov 8, 04:23
kennedy walt
hello i am 28 year old i am honest man full of love and understanding of ones conditions. i am here to pull out a cute lady for marriage . i need a wife please i do know majority here are just scammers since that is what i have met since i signed up. my whatsapp +254706722630, gmail. oliveroyoo65@gmail.com. i need serious lady from us possibly
kennedy walt Oct 10, 11:22
Jenny mi
She 12 weeks old, very playful, outgoing, and extremely cute! She is AKC registered, and up to date on all vaccines and worming. She will come with a health guarantee. The father is a teacup

Yorkie 3 1/2 pounds. Mother is 5 pounds. The puppies full grown and will range around 4 to 5 lbs, according to the growth chart,


They love people so much especially kids and will be the number one attraction in your family, love to give kisses and sit on your lap and very playful.Anxiously awaiting to be your new pet companion. Contact anytime for more info about this baby

Jenny mi Sep 28, 23:06 · Comments: 3
Onur Türk

Balalarınıza (cocuklarına) Türkçe adlar;

Türkler internetin gelişmesiyle birlikte aynı orada kendi öz kültürlerini araştırmaya ve geri Öztürk köklerine dönmeye başlamışlardır.

Balarına İbranice (kurandaki Arapça sanılan kelimeler), Farsça, Latince, Eski Put adlarını anlamı bile belli olmayan adlar takmak yerine neden Türk balaların adlarını Türkçe İsimler vermiyorlar.

Dünyadaki Hemen hemen bütün milletlerden insanlar ile çevrem ve tanışmışlığım oldu bu zaman kadar. Ben hiç bir zaman bir Amerika yada bir İtalya'da yada Arap Ülkelerinde çocuklarına Türkçe isim verdiklere denk gelmedim.

... more

Onur Türk Aug 7, 18:05 · Comments: 3
Onur Türk


Merhaba, Balalık (cocukluk) dönemim Manisa'ın sarıgöl ilçesinde geçti Anam oraya Fen bilimleri öğretmeni olarak atmasından sonra Aksaray'dan Sarıgöle göçtük. 5 yaşlarında Sarıgöl ilçesine geldiğimde hava cok sıcak gelmişti. Hatta şubat ayı sonlarında şort giydigimi hatırlıyorum.

Neyse size o yaştaki kısıtlı düşüncelerimden bahsedeceğim, yaşım küçük olması gerekigle insanların bildikleri ve gördükleri çevresinden keşfettikleri ve öğrendikleri kadar sınırlı oluyor.

Örnek vermek gerekirse;

Dünyada Almanya, Türkiye ve Arap ülkesi Arabistan var sanırdım. Dünya bu 3 ülkeden ibare diğer ülkeler ise boş sanırdım.
(Fotoğraf ben küçük ve Ağabeyim büyük olan) oraya oturttular diye ben kızmışım galiba her zamanki gibi kameraya bakmamışım.

Çin diye bir ülkenin varlığından haberdar değildim. 7-8 Katlı apartmanlar çok büyük geliyordu gözüme.
... more
Onur Türk Aug 6, 18:20 · Comments: 1
Onur Türk


Romanya'ya otobüs ile gittiğimde ilk gün baya yorgundum 18 saat otobüs yolcuğu ve gümrüklerdeki yaşadığımız sıkıntı gece 3 defa uykumdan uyanmam bagajların kontrolü falan derken neredeyse 2 güne yaklaştım ve uykusuzdum.

Tek yolcu kaldığım için Otobüs şoförü bana bir bilet aldı ve gideceğim yere otobüs ile değil küçük minibüs ile gönderdi. O zaman için şoförün bu hareketi bana bir jest gibi gelse de şu zaman düşündüğüm zaman yaptığı etik kurallara aykırıydı. Adam sırf benzin parası gitmesin ve evinde dinlenmek için yol istikametini değiştirmişti.

Minibüs durağına gittik 3-4 saat sonra kalkacaktı bana şöför bilet aldı. Parasınıı ben ödemek istedim fakat kabul etmedi o kendi yanından ödedi. Zaten onun ödemesi gerekiyordu. düşünün İstanbul'dan İzmir'e bilet alıyorsunuz ve şöförün evi bursa'da sizi bursa'da indirip başka bir otobüs ile gönderiyor.

... more

Onur Türk Aug 4, 19:52
Onur Türk


Ben aslen Manisa Alaşehir de doğdum. Buranın şehir nüfusunun az olması sıkıcı bir yerleşim yeri olması ve şehrin küçük olması, asosyal bir toplum yapısı kadın ve erkek arasında mesafelerin uzak olması ayrıca şehrin sadece gezebileceğiniz 1 tane ana caddesi olması nedeniyle Ergenlik dönemim burada geçti diyebilirim. Taki 22 Yaşıma kadar....

22 Yaşımda artık okudum üniversiteyi bırakıp, kafama yurt dışına yerleşme fikri vardı, hep çocukluğumdan beri farklı ülkere gitmek istemişimdir. Aklımda Belarus fikri vardı. Babama söylediğimde babamda bizim komşunun oğlu Üniversite okumak için Romanya'ya gitti senide oraya gönderelim dedi. Bende İnternet hemen gitmek için gerekli belgeleri araştırdım.

... more
Onur Türk Aug 2, 17:22
Onur Türk

İf you have a baby or if you need a german baby names it will be helpful for you.


1900s

male Ernst, Friedrich, Hans, Heinrich, Hermann, Karl, Otto, Paul, Walter, Wilhelm

female Anna, Bertha, Elisabeth, Emma, Frieda , Gertrud, Margarethe, Maria, Marie, Martha


1920s

male Gerhard, Günter, Hans, Heinz, Helmut, Herbert, Karl, Kurt, Walter, Werner

female Edith, Elfriede, Erna, Gerda, Gertrud, Hildegard, Ilse, Irmgard, Lieselotte, Ursula

... more

Onur Türk Aug 1, 00:01 · Comments: 1
Oana Raluca

Pentru ca m-am saturat sa duc o viata de pustnica, inchisa intre cateva ziduri, in cele 3 zile de net „nelimitat” (pentru ca doar 3 zile au durat cele 7 gratis, care de fapt erau 1GB, dar nu scria nicaieri pe ambalaj, asa ca noi am lasat netul pornit intr-una) am cautat cateva activitati in care sa o pot implica si pe Ada. Stiam deja de la Lavinia de meet-ups, fusesem la o asemenea intalnire la Revelionul petrecut la Paris, asa ca stiam ca si la Berlin le voi gasi.


Mi-am instalat aplicasia pe telefon ?i-am descoperit cu bucurie ca sunt tematice. Asa am gasit o intalnire saptamanala pentru gravide si m-am inscris cu tot cu Ada, ca doar nu m-ar fi respins ca vin cu copilul si nu-l mai am in mine. Doar ca imediat dupa ce m-am inscris, am mai gasit una pentru mame cu bebelusi, care se intampla inainte. si mi-am propus sa merg la amandoua.


... more

Oana Raluca Jul 31, 23:12
Pages: 1 2 3 4 5 ... » »»

Quick Search

Main
to
kms from
Education
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  

ilkok ADS 2


Oxwall Community Software