Loading...
en

User blogs

Turgut Can

There is no need to spend a lot of money on a bike. In fact, with a little research, you can find great deals on high-quality bikes. Here are some tips to help you find the best cheap bike sites online .

 

The only thing that matters when it comes to a cheap bike site , is having the bike that fits well. Not only will a bike that is too big be uncomfortable to ride, but if it is too small, the bike will be uncomfortable and unsafe.

 

Comfort is key when it comes to a good bike. Whether you are a child or an adult, a bike should feel good when you ride it. The best way to do this is to make sure the chair is at the right level for you and is comfortable!

... more

Turgut Can Mar 16, 13:26
Turgut Can

Bira sever misiniz? Hiç kendi biranızı yapmayı hayal ettiniz mi? Peki, neden bir sonraki seviyeye geçip en iyisinden öğrenmiyorsunuz?

Bu blok yazısında, Almanya'nın Münih kentindeki bir bira fabrikasına nasıl katılabileceğinizi ve kendi biranızı nasıl yapabileceğinizi göstereceğiz, hem de samimi, yerel bir dokunuşla. Bira sanatını keşfetmeye hazır olun!

 

... more

Onur Türk

How would you like to go on a delicious journey to Chisinau, which is inspired by the European and Ottoman food culture and creates a unique culinary culture?


In our article titled What to eat and drink in Chisinau,  we have compiled the flavors that you must try in the city. How would you like to review it together?

#1 What to Eat in Chisinau?

... more

Onur Türk Mar 3, 15:37 · Comments: 1 · Tags: chisinau restorant, chisinau drink, chisinau ghid
Onur Türk

Rusya Rusya haklarına  savaşın onların istediği gibi gittiğini söylese de  aslında savaş meydanında gerçekler bunlar ile örtüşmüyor. Rusya çok ağır kayıplar verdi bir çok şehri elinde tutamadı

 

Bunun özellikle sebeplerinden bir tanesi Ukrayna milliyetçiliği ve Ukraynaların hiç tahmin edilmediği şekilde direnmeleri.  Putin 2014 deki gibi Ukrayna'nın direnmeyeceğini düşünüyordu fakat yapılan Masada yapılan Planlar tutmadı. 

... more

Turgut Can

Avrupa, hem sakinleri hem de diğer kıtalardan gelen turistler için dünyanın en çekici tatil yerlerinden biridir. Avrupa, genellikle paha biçilemez tarihi ve kültürel değere sahip dünyanın en güzel şehirlerine ev sahipliği yapmaktadır.

 

Ayrıca Avrupa'nın büyük şehirleri de kumarhaneler ve diğer eğlence seçeneklerini içeren zengin bir gece hayatı sunmaktadır. Çevrimiçi rulet dışında bir şey denemek istiyorsanız , Avrupa'daki en popüler kumar destinasyonları şunlardır:

... more

Turgut Can Feb 24, 11:51
Turgut Can

Avrupa'yı  düşük bütçeyle gezmek ister misiniz? O zaman bu yazı tam size göre! Avrupa'nın sunduğu her şeyi bankayı bozmadan deneyimleyebilmeniz için seyahat ederken nasıl para biriktireceğinize dair ipuçları ve püf noktaları paylaşacağım.

 

Ucuz uçak bileti bulmaktan konaklama ve etkinliklerde indirim almaya kadar, bütçenizi zorlamadan Avrupa'yı nasıl gezeceğinizi göstereceğim. Öyleyse başlayalım!

 

Tatil Seyahatini Planlamanıza Yardımcı Olacak Akıllı Telefon Uygulamaları: Tatil seyahatinizi nasıl planlayacağınıza dair bir blog.

... more

Turgut Can Feb 24, 07:57 · Comments: 1
Turgut Can

Sizleri de yapmaya teşvik ediyorum, Avrupa seyahatlerinizde bunu neden yapmanız gerektiğini aşağıda açıklıyorum. Sonraki haftalarda arkadaşımın fikrini değiştirmesini sağlamaya çalıştım ama başarılı olamadım.

 

Paul fikrini değiştirdiğinde fikrini de değiştirdi. Üniversite sonrası büyük maceramız olan Fransa gezimiz iptal edildi. Ve arkadaşlarımdan hiçbiri Paul'un yerini almak istemedi.,

... more

Onur Türk

Kursunlu Han, o zonă turistică din Manisa Alaşehir

Se crede că acest han, care a fost construit ca caravanserai, a fost construit deGedik Ali Pașa. Această lucrare, despre care se estimează că a fost construită între 1548 și 1553, a fost construită pe 3 etaje, dar doar coridoarele de la parter au supraviețuit până în prezent. (2016)

 

Lucrările de amenajare au început în Kurşunlu Han, care a fost construit în cartierul Alaşehir din Manisa de către Gedik Ahmet Paşa în secolul al XVI-lea, în urmă cu aproximativ 500 de ani.

 

Lucrările de amenajare ale lui Kurşunlu Han, unul dintre cele mai importante simboluri ale Alaşehirului, unul dintre cartierele istorice ale Manisa, continuă.

 

Amenajarea istoricului Bazar Kurşunlu Han, ale cărui lucrări de restaurare s-au finalizat, este realizată cu mare grijă de echipele afiliate Direcţiei de Afaceri Ştiinţifice a Municipiului Alaşehir. Oferind informații despre lucrări, directorul Afacerilor Științifice,

... more

Onur Türk Feb 23, 14:50 · Comments: 1
Turgut Can

Five clear signs you're stupid

 

Because "when you're stupid, you don't know, it's only hard for those around you" , I'm going to leave here the five most common signs that can turn on an alarm light. Of course, they won't do anything, because the fools won't be found in them, but at least I gathered them together.

 

 1. If you look in the mirror and you have the impression that you are perfect or perfect, there are the greatest chances that you are stupid or stupid.

... more

Turgut Can Feb 23, 06:44
Turgut Can

Geçen Pazar saat 12:00 sıralarında İstanbul'a gittim. (evet, sanırım Luksemburga ki dükkanı İstanbul'a taşınacağım, en azından Atayurdum olması beni mutlu ediyor)

 

Karşımda yaşlı bir adam vardı. Bu arada, ancak şimdi yazdığım için bir tür paradoks olduğunu anlıyorum. Yaşadığım mahallede adı "Gençlik mahallesi" olsa da kesinlikle yaşlılar çoğunlukta. En azından benim yaşadığım bu bölgede öyle emekli maaşları her ay ödeniyor diyorlar!
... more

Turgut Can Feb 23, 06:27 · Comments: 1
Pages: 1 2 3 4 5 ... » »»

Quick Search

Main
to
Education
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  

Social