Loading...
en

Etkileyici romantik sözler‎ | Forum

Topic location: Forum home » Türkçe » Genel
nurettin ışık
nurettin ışık Aug 13 '2015, 9:12

Sevgili arkadaşlar benim gençlik yıllarım da ben de dahil kız arkadaşlarımızı etkilemek adına bu romantik cümleleri çok kullanırdık. Şimdiye kadar bu ve benzeri sözleri kaç kıza söylediğimi bilmiyorum. Ama bildiğim bu tarz cümlelerin günümüz de pek kullanılmadığı. Kullanmak isteyen arkadaşlara birkaç tane derleme yaptım. Tabi kide ezberinizin iyi olması gerekir :)))) Sizlerinde varsa bu tarz cümleleri buradan paylaşmanızı rica ediyorum teşekkürler

romantik resimler

*Sana ne demeliyim bilmiyorum. Güneşim desem güneş batıyor. Hayatım Desem Hayat Kısa. Gülüm Desem Oda Soluyor. Sana Canımmmm Demeliyim, çünkü bu can seninle yaşıyo...

* En büyük felaketler içinde dahi ümidini kaybetme , unutma ki en yumuşak ilik en sert kemiğin içinden çıkar.

* Hani gözler vardır ya sözleri anlatır, hani sözler vardır ya gözleri ağlatır, hani anılar vardır ya değeri geç anlaşılır; bir de aşk vardır ya seni anlatır...

* Seni yüz kişi seviyorsa bilki içlerinde ben de varım. Seni 10 kişi seviyorsa onlardan biri benim. Seni bir kişi seviyorsa o benim. Eğer seni hiçkimse sevmiyorsa bilki aşkından ölmüşümdür!

* Beni sevmiyorsun diye sanmaki kalbim yetimdir. Ölürümde yalvarmam Aşkım Asaletimdir

sevgi resmi

* Eger birgün gelir beni unutursan,bilki silahim artik belimde degil elimde,ama ici bos,cünkü kursunu beynimde....!!!

* Gül nedir ki? Solup gider. Gün nedir ki? Gelip gider. Ateş nedir ki? Söner biter. Ama sana olan sevgim sonsuzdur, ancak mezarda biter.

* Biliyorum Sen GüneşSin Etrafında Binlerce Gezegen Var, Ama Sende Biliyorsun Ki Ben Dünyayım Ve Bir Tek Bende Hayat Var..

The Forum post is edited by nurettin ışık Aug 13 '2015, 9:15
Emre Atak
Emre Atak Aug 14 '2015, 15:36

Yeni trend, "Hayat boş pompala coş".. gençler böyle diyiyor...

Onur Türk
Onur Türk Dec 12 '2016, 11:38
Topic was moved from Sevgi.

Quick Search

Main
to
Education
  •  
  •  
  •  
  •  
  •