Loading...
en

Dolandırıcı Amerikalı Mr.James Ve mesajı. | Forum

Onur Türk
Onur Türk Apr 15 '2020, 10:57
Benim adım Mr.james. İtalyanım, ama şu anda Amerika Birleşik Devletleri'ndeyim. Sevgili özür dilerim, şimdi sağlık durumumla taciz edersem. Kanser teşhisi kondu, Tıp uzmanlarına göre, her türlü tıbbi uygulama başarısız oldu ve şimdi sadece birkaç ay sürüyor. Hayatımda çok iyi yaşamadım. İşlerime bakıyorum, dünyanın dört bir yanındaki petrol şirketleriyle inşa edilen petrol platformları platformum, kendime bakmıyorum.

Ve çok zenginim ve aynı zamanda cömert bir adamım. Sadece ilgilendiğim işimdi, bu yüzden hep insanlarla yarıştım ve işime yoğunlaştım. Tanrı bana bu dünyaya iki kez gelme fırsatı verdiğinde hayatımı farklı bir şekilde yaşayacağımı düşünüyorum. Bireyle güven ilişkisi kurmak istiyorum. Sahibinden i9 için mülkümü ve bağış bağışımı değiştirmekten ve tasarruf bankası hesabındaki paramı uluslararası bir banka ile özel banka hesabınıza 19 kişilik virüs evinde yetimhane ev yatırımı için özel banka hesabınıza aktarmayı beklemekten mutluluk duyuyorum. ve covid 19 virüsü nedeniyle dünyadaki yoksullar için evsizler inşa ediyorum, size kişisel fotoğrafımı burada hastanedeki yoğun bakımda göndereceğim.
İlginiz için minnettarım ve yanıtlarınızı tekrar bekleyeceğim. Tanrı seninle, Daha fazla bilgi için, tonyjm @gmail.com e-postamda bana ulaşın, ayrıca google mekân var, Lord'un kardeşi, James.

bu saçma hikayeye inanmayın

Quick Search

Main
to
Education
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •