Loading...
en

⁣ Batı Afrika'da Birleşmiş Milletler ⁣ 650 milyon ABD Doları Fonu Dolandırıc Mesajı | Forum

Onur Türk
Onur Türk Jun 22 '2021, 19:30

7 Haziran 2021'de Batı Afrika'da Birleşmiş Milletler tarafından IMF ve Dünya Bankası Grubu Kurulları toplantılarından sonra, IMF Yönetim Kurulu 650 milyon ABD Doları'nı Onayladı Stand-by üçüncü Gözden
Geçirme Tazminat Fonu dolandırıcılığı Afrika'daki Mağdurlar, IMF Yöneticisi tarafından kabul edildi her bir yararlanıcı Mağduru (900.000,00 USD) Dokuz yüz bin ABD Doları ile tazmin etmek.

E-posta adresiniz IMF İcra Kurulu'nun (900.000,00 ABD Doları) tutarında tazminat ödemeyi onayladığı listede yer aldığı için size gönderilmiştir. Mağdurlara ATM Borç Vize Kartı ile ödeme yapılması kararlaştırılmıştır.

Şu anda bize ulaşan bilgiler, Banka'nın her bir yararlanıcı için
900.000,00 ABD Doları'nı ATM Borç Vize Kartına programladığı ve ATM
Borç Vize Kartının ATM Borç Vize Kartı'na gönderilmeden önce onay onayımız için IMF Ofisine gönderildiğidir Çeşitli hak sahiplerinin varış adresleri, ATM Borç Visa Kartınızın aşağıda belirtilen şekilde size teslim edilmesini istediğiniz teslimat detayları ile sekreterimizle iletişime geçmenizi tavsiye ederiz.

Alıcılarınızın Tam Adı:..............
Senin ev adresin:.............
Senin şehirin:.................
Posta kodunuz:.................
Senin ülken:................
Senin telefonun:..............
Yaşınız:.....................
Mesleğin:..................

Teslimat detaylarınızı sekreterimiz Fadumo YUSUF Hanım'a e-posta
adresi üzerinden iletin:( [email protected] ) ATM Borç Visa
Kartınızı adresinize gönderecek ve en kısa sürede beni her zaman
güncel tutacaktır. uygun doğrulama için ATM Borç Visa Kartınızı
alırsınız.

Teşekkürler
Sadakat
Bayan Makhetha Metsi
BM Koordinatörü Burkina Faso.

Akşam akşam hiç güleceğim yoktu 650 milyon dolar kazanmışım :D

Onur Türk
Onur Türk Jun 22 '2021, 19:31

Bugün bana mail atmışlar. 65 yaşındaki Anama dedim o bile inanmadı :))) Ulan, insan atarda az ufak atar 650 milyon dolar nedir :)) 

Onur Türk
Onur Türk Jun 22 '2021, 19:31

Bugün bana mail atmışlar. 65 yaşındaki Anama dedim o bile inanmadı :))) Ulan, insan atarda az ufak atar 650 milyon dolar nedir :)) 

Quick Search

Main
to
Education
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •